top of page

Nadixa Krem Nedir? Ne İşe Yarar?Nadixa krem karakteristik kokusu olmayan beyaz veya kirli beyaz bir kremdir. Türkiye'de üretilen ilk tropikal kimonodur. Temel kullanım alanı olan akne tedavisi için olsa da cildin bulaşıcı hastalıklarında da kullanılabilir. Nadixa kreminde bulunan nadifloksasin antibakteriyel ve anti-patojen özelliklere sahiptir. 30 gramlık tüplerde mevcuttur. Bir tıp uzmanının gözetiminde kullanılmalıdır.


İltihaplı sivilceler için son derece etkili olan bu kremin etken maddesi nadifloksasin adı verilen bir maddedir. Ayrıca etken maddeyi desteklemek için parafin ve stearil alkol gibi maddeler içerir. Krem kullanıldığında çok hızlı etki eder, ergenlik ya da yetişkinlik döneminde ortaya çıkan kırmızı, iltihaplı sivilcelerin tedavisinde kullanılan antibiyotikli bir kremdir.

Sebirox Şampuan Nedir? Ne İşe Yarar?

Nadixa Krem Ne İşe Yarar?Sivilce hem erkekleri hem de kadınları etkileyen bir durumdur. Ergenlik sivilcesi olan birçok insan umutsuzluğa düşer. Ancak bu sivilcelerin görünümü bu işlem için normal kabul edilir. Gerekli önlemleri almak önemlidir. Özellikle yüzünde sivilce olan kişiler aşırı bir depresyon durumuna girerler. Ancak Nadixa krem kullanarak herhangi bir sorun yaşamadan bu durumdan tamamen kurtulabilirsiniz.


Cilt hijyeni ve solunum, cilt çatlaklarını en aza indirmek için önemlidir. Tıkanmış gözenekler ve iltihaplı odakların oluşması ile akne veya kistik sivilce kaçınılmazdır. Cilt altındaki yağ bezlerinin artması akneye neden olur. Ergenlik döneminde hormonların aşırı salgılanması nedeniyle sivilceler bu dönemde daha belirgindir ancak endişe edilecek bir durum yoktur.


Reçetesiz satılan sivilce kremlerine baktığınızda kendinize uygulayabileceğiniz çeşitli kremler bulabilirsiniz. Dermatolojik olarak test edilmiş Nadixa krem sivilce için idealdir. Sivilce kremleri olarak da bilinen bu kremler içerik olarak sivilce oluşumunu engelleyen maddeler içermektedir. Günümüzde Nadixa krem sivilce sorunlarına en etkili çözümdür.


Hem sivilce oluşumunu engeller hem de var olan sivilceleri yok eder. Nadixa krem, sivilceleri önlemek için laboratuarda test edilmiş kremler sunar. Nadixa krem bitkisel ve tamamen sağlıklıdır. Bu nedenle satın almayı düşündüğünüz kremin doğal bir sivilce kremi olup olmadığına dikkat etmeli ve takvimine göre kullanmalısınız.


Satın aldığınız iltihaplı Nadixa krem temiz cilde uygularsanız sivilce oluşumunu engellemiş olursunuz. Ancak almayı düşündüğünüz kremi kullanmadan önce kremin uygulanacağı bölgenin temizlenmesi gerektiğini unutmamalıyız. Nadixa krem alırken içeriğine, markasına ve güvenilirliğine dikkat etmek önemlidir.


Çok iyi bir sivilce kremi kullanmak ve uzun süreli etkinlik kazandırmak için mutlaka kaliteli kağıtlara ve sertifikalara dikkat etmek gerekir. Nadixa krem dermatolojik olarak test edildiği ve cilde zararlı olmadığı anlaşılmalıdır. Cilt tipinize uygun kremi seçerseniz etkileri çok daha hızlı olacaktır. Bunun için Nadixa krem özelliklerini göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır.

Stilex Jel Ne İşe Yarar? Faydaları ve Fiyatı

Nadixa Krem Nedir?Cilt üzerinden geçmesini sağlayan etkili bir kremdir, aynı zamanda cilt altındaki sivilcelerin giderilmesini ve iyileşmesini sağlar. Bu kremin içeriği nadifloksasindir. Bu krem ??ilk kullanımdan itibaren bakterilerin ciltte çoğalmasını engellemiştir. Aynı zamanda ciltte bulunan bakterilerin neden olduğu iltihaplı cilt bozukluklarını düzelten ve iyileştiren etkili bir antibiyotik kremdir.


Akneye meyilli bölgelerdeki irin ve sivilceleri, pembe ve kırmızı sivilceleri ve özellikle genç yaşlarda oluşan sivilceleri gidermek için tıp uzmanları tarafından yaygın olarak reçete edilen ilaç olduğu bilinmektedir.


Nadixa krem içindeki aktif maddeler; Nadifloksasin. Nadixa kremi; bakterilerin ciltte üremesini ve çoğalmasını engelleyerek ciltte oluşur. Bakterilerin neden olduğu iltihaplı cilt rahatsızlıklarında (sivilce ve akne) kullanılan faydalı bir antibiyotiktir. Özellikle ergenlik çağını geçen gençlerde sivilce ve sivilce tedavisinde kullanılır. Nadixa Krem ciltteki mikropları ve bakterileri öldürmeye çalışır.


Derideki deri enfeksiyonlarının iyileşmesini sağlar. Sonuç olarak ciltteki iltihaplı sivilce ve sivilcelerin kurumasını sağlar ve yenilerinin oluşmasını engeller. Cilt altında veya cilt üzerinde oluşan sivilcelerin iyileşmesini sağlayarak. Sağlıklı ve sivilcesiz bir cilt sağlar. Kil köklerinde oluşan yanıcı maddeleri kurutur. Cildinizin herhangi bir yerinde oluşan akne ve sivilceleri tedavi eder.

Sivilce Kurutucu Kremler ve Kullanım Şekilleri

Nadixa Krem Kullananlar


Nadixa krem kullanan hastaların ilaçla ilgili yorumları çok olumlu. Bu sivilce kremi sayesinde birçok kişi sivilcelerinden kurtulmuştur, bu sivilce kremi özel alanda kullanıma uygun değildir, eğer kullanılırsa genital bölgede tahrişe ve yanmaya neden olabilir. Emziren kadınlar veya hamile kadınlar tarafından kullanılması doktor tarafından önerilmez.


Siyah noktalardan kurtulmak için kullanılır. Temiz ve pürüzsüz bir cilt dokusu sağladığı bilinmektedir. Bakterilerin ciltte üremesini ve çoğalmasını engelleyerek ciltte bakterilerin neden olduğu iltihaplı cilt rahatsızlıklarında (sivilce ve akne) kullanılan faydalı bir antibiyotiktir. Nadixa krem etken maddesine alerjiniz varsa bu ilacı kullanmayınız. Eksüdatif lezyonlarda, çatlamış, kuru, kesilmiş, tahriş olmuş veya kanayan ciltlerde veya rüzgâra ve güneş yanığına maruz kalan ciltlerde kullanmayın. Kullanmak için sorunlu bölgelerin iyileşmesini beklemeniz gerekir.Bu kremi uyguladığınızda sorunlu bölgelerde sarı lekeler görünebilir. Bu lekeler sabunlu su ile yıkanarak kolayca çıkarılabilir. Kremi sorunlu bölgelere uyguladıktan sonra güneşe maruz bırakmayınız. Kremin ağız, burun içi, göz ve hasarlı cilt ile temas etmesine izin vermeyin, yanlışlıkla temas etmesi durumunda bol su ile yıkayın. Özellikle cildinizi alkolsüz sabunla temizlemelisiniz.


Sorunlu bölgenin tedavisinin başarılı olması için tedavi sırasında makyaj yapılmamalı ve yüzde fondöten gibi cildin nefes alamamasına neden olacak makyaj ürünleri kullanılmamalıdır. Bu kremi kullanırken cilt tahrişine neden olabileceğinden saç boyaları veya tüy dökücüler kullanmamalısınız.


Nadixa Krem ne olursa olsun, paketin üzerindeki uyarı ve talimatlara göre kullanın. Uygulama hatalarından kaynaklanan sorunların sorumluluğu kullanıcıya aittir. Nadixa Krem kullanmadan önce doktorunuza, eczacınıza danışınız. Bu kremi bir uzman tarafından reçete edildiği şekilde kullanmalısınız. Doktorunuz tarafından önerilen talimatlara kesinlikle uymalısınız. Yanlış kullanıldığında cildinize ciddi zararlar verebilir. Bu kremi kullanmadan önce sorunlu bölgeleri suyla yıkamanız ve temiz bir havluyla kurutmanız gerekir.


Nadixa krem cildinizin herhangi bir yerindeki sivilce ve sivilceleri tedavi eder. Bu karışımı sivilceli cilde uygulayın ve besinlerin cilde emilmesini sağlamak için hafifçe masaj yapın. Sadece sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanın.


Reçeteli cilt kremini herhangi bir eczaneden kolayca satın alabilirsiniz, Nadixa kremini kullanmaya karar verirken mutlaka bir doktora danışmalısınız. Kortizon değildir, antibiyotik özelliği olan bir kremdir. Sorunlu bölgelere uygulandıktan sonra en az iki saat ciltte kalır. Daha uzun süre durulamazsanız sorun olmaz. Sorunlu cilt bölgesine günde iki kez, sabah ve akşam özel olarak söylenecek şekilde uygulanır. 2. ayın sonunda tam sonuç alınır. Koyu nokta ve siyah nokta tedavisinde doktor tavsiyesi üzerine kullanılmaktadır.

Sivex Losyon Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyat

Nadixa Krem FiyatNadixa krem, cilt altında ve cilt yüzeyinde gizlenen sivilceleri gidermek için kullanılan bir kremdir. Bakterilerin cilt üzerinde çoğalmasını engelleyerek cildin temizlenmesine yardımcı olur. Doktorunuzun onayı ile güvenle kullanabileceğiniz ve düzenli kullanıldığında etkinliğini hızla göreceğiniz bir sivilce kremidir.


Nadixa kreminin içeriğindeki maddelere alerjiniz olup olmadığını önceden belirlemelisiniz. Çoğu kremde olduğu gibi bu kremin içeriğinde bulunan maddelere alerjisi olan kişilerde olası yan etkiler gözlemlenebilir. Ciltte kızarıklık, yanma, tahriş, kızarıklık gibi yan etkiler olabilir. Bu durumda nadixa kremini kullanmayı bırakmalısınız. Nadixa krem uygulamadan önce cilt bölgesini temiz su ile yıkayıp kurulamalısınız.


Ardından ellerinize uygulayacağınız yere göre bir miktar uygulamalı ve masaj yapmalısınız. İltihaplı sivilcelerin üzerine yatmadan önce uygularsanız sabah kalktığınızda sivilcelerin azaldığını ve yok olduğunu göreceksiniz. Bu sivilce kremini uyguladıktan hemen sonra güneşe çıkmak cildinizin güneşten yanmasına neden olabilir. Bu kremi kullanırken güneş kremi sürmeyi atlamamalısınız. Genellikle iltihaplı sivilce ve püstüller için işe yarayan bu sivilce önleyici kremin sivilce izlerine doğrudan etkisi yoktur.

Silverdin Krem Ne İşe Yarar? Fiyatı Ne Kadar?

bottom of page